شرایط و ضوابط فروشگاه

استفاده شما از وب سایت فیلیپس کالا به معنی توافق کامل شما با شرایط خرید از این فروشگاه می باشد :

۱٫ کلیه محصولاتی که در این سایت به فروش می رسند، توسط نماینده انحصاری فیلیپس در ایران ( شکوفا ) وارد کشور و گارانتی شده اند. ( همه محصولات دارای دو سال گارانتی اصلی شکوفا هستند )

۲٫ تمام محصولات ارائه شده در این سایت، علاوه بر دو سال گارانتی اصلی، دارای ۴۸ ساعت مهلت تست خریدار می باشند، و در صورتی که کالای تحویل شده به مشتری، قبل از استفاده دارای مشکل باشد، در صورتی که در همان بازه زمانی ۴۸ ساعته مراتب به اطلاع فروشگاه برسد، نسبت به تعویض کالای مزبور اقدام خواهد شد. (هزینه باز پس فرستادن کالا توسط مشتری و ارسال مجدد کالا به عهده فروشگاه خواهد بود.) ضمنا در صورت تمایل مشتری برای انصراف از خرید، کلیه هزینه های پرداختی خریدار مسترد خواهد شد.

۳٫ ارسال سفارشات در فروشگاه، به سه صورت پست پیشتاز، سفارشی و تیپاکس صورت می گیرد، هزینه ارسال پیشتاز قبل از پرداخت صورتحساب به مبلغ سفارش اضافه میگردد؛ ارسال سفارشی بصورت رایگان توسط فروشگاه انجام میشود، اما در ارسال با تیپاکس، خریدار فقط مبلغ کالا را به فروشگاه می پردازد، وهزینه ارسال موقع تحویل سفارش به مشتری، از وی اخذ خواهد شد. ( پس کرایه )

ضمنا، مشتری در هر سفارش تنها مبلغ کالای انتخابی به اضافه هزینه روش حمل انتخابی (پست پیشتاز) را میپردازد و هزینه ای بابت تماس، مالیات، بسته بندی و … از خریدار اخذ نمی شود.

۴٫ فیلیپس کالا تعهد می کند، نسبت به حفظ و نگهداری از کلیه اطلاعات شخصی کاربران اقدام نموده، و به هیچ وجه آن را در اختیار دیگران قرار ندهد.

۵٫ فیلیپس کالا هیچ گونه دسترسی به اطلاعات بانکی خریداران ندارد، و کلیه مراحل پرداخت، در روش آنلاین به صورت کامل در درگاه بانک طرف قرارداد فروشگاه انجام می پذیرد.