درباره ما

فیلیپس کالا

عرضه کننده لوازم خانگی و بهداشت شخصی فیلیپس با گارانتی اصلی

شرکت هلندی فیلیپس با بیش از ۱۲۰ سال سابقه حضور در عرصه های مختلف تولید، امروزه جایگاه خود را به عنوان یکی از عظیم ترین تأمین کننده های کالاهای خانگی، صوتی و تصویری و البته بهداشت شخصی دنیا تثبیت کرده است.

کیفیت عالی محصولات و به روز بودن فن آوری های مورد استفاده این کمپانی بزرگ، باعث ماندگاری نام فیلیپس در اذهان ملل مختلف شده است، و اکنون کشوری در سطح زمین وجود ندارد که وارد کننده محصولات این شرکت نباشد.

و اینک ما، پس از ۱۵ سال حضور و تجربه در عرصه فروش لوازم خانگی و بهداشت شخصی، و کسب نمایندگی از چندین شرکت معتبر داخلی و خارجی، شانس خود را برای حضور در زمینه فروش مجازی نیز می آزماییم.

در همین روزهای بهار ۹۰، نخستین گام در این عرصه را با محصولات شخصی برند محبوب ” فیلیپس ” برمیداریم؛ و به امید و یاری خداوند، به تدریج گستره فعالیت خود را افزایش خواهیم داد.

امروزه محصولات شخصی فیلیپس با توجه به استقبال گسترده افراد مختلف جامعه، تنوع بسیاری پیدا کرده اند، که از جمله آنها می توان به چندین سری ریش تراش ( بیش از ۳۰ مدل )، ماشین های اصلاح بدن، صورت، موی سر، انواع پیرایشگرها، اپیلاتورها، سشوارها، اتو و حالت دهنده های مو اشاره کرد.

و حال همه این محصولات با قیمتی مناسب و البته با گارانتی اصلی در فیلیپس کالا گرد آمده اند.

شما می توانید از این پس محصول مورد نظر خود را به راحتی و با اطمینان خاطر از فیلیپس کالا تهیه نمایید، که در این صورت علاوه بر قرعه کشی های ماهانه شکوفا، می توانید از تخفیفات ویژه و قرعه کشی های دوره ای فیلیپس کالا بهره مند شوید.

باتشکر

مدیریت فیلیپس کالا – کارگر